Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przygaszanie świateł podczas jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przygaszanie świateł podczas jazdy

    Graty dobre. Brac obojetne co. Qbox ma 5lat gwarancji na elektronike. Hanki albo baraki to obojetne. Reduktor ok.

    Ale trzeba sie skupic na tym kto bedzie mo towal i jak. Bo wrzucajacych pod maske u nas dostatek. Strojacych auto na drodze juz zdecydowanie mniej.

  • #2
    przygaszanie świateł podczas jazdy

    Witam.
    Podczas jazdy w porze nocnej zauważyłem pewną przypadłość swojego autka. Otóż w trakcie jazdy na 5-tym biegu i wrzuceniu na luz na około 1-1,5 sek. przygasają światła. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem i jest to jakoś do rozwiązania?
    Nie jest to aż tak bardzo uciążliwe ale jednak troszeczkę wkurza. Elektryk oświadczył, że to może być normalne ale czy aby na pewno? Skoda Octavia 2 Combi, 2008r., 1.9 tdi.
    Dziękuję i pozdrawiam.
    Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

    Komentarz


    • #3
      Re: przygaszanie świateł podczas jazdy

      Zamieszczone przez pawel_breslau
      Witam.
      Podczas jazdy w porze nocnej zauważyłem pewną przypadłość swojego autka. Otóż w trakcie jazdy na 5-tym biegu i wrzuceniu na luz na około 1-1,5 sek. przygasają światła. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem i jest to jakoś do rozwiązania?
      Nie jest to aż tak bardzo uciążliwe ale jednak troszeczkę wkurza. Elektryk oświadczył, że to może być normalne ale czy aby na pewno? Skoda Octavia 2 Combi, 2008r., 1.9 tdi.
      Dziękuję i pozdrawiam.
      Mam to samo w O2 FL 1.6 MPI. Też mnie to troszkę drażni, wg. mnie to problem stabilizatora alternatora. Komp nie pokazuje błędów, można to reklamować?

      Komentarz


      • #4
        Nie mam pojęcia czy można reklamować. Mój elektryk też nie znalazł żadnych błędów. Może ktoś z Was miał już taki problem i pomoże nam rozwiązać nasz albo jakoś nas naprowadzić?
        Pozdrawiam.

        [ Dodano: Sro 22 Paź, 14 16:18 ]
        Problem rozwiązany.
        Stabilizator napięcia na alternatorze.
        Pozdrawiam.
        Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X